אודות

אנחנו ילנה וגרגורי-בני זוג גם בחיים וגם שותפים עסקיים. אנחנו עוסקים באופנה כבר כמעט 30שנים, קשה להאמין...

עלינו ארצה ב1991 עם בתינו הקטנה, למדנו עברית...אחרי שהמורות באולפן התלהבו והזמינו מהסריגים של ילנה, נולד הרעיון להגשים את החלום- לפתוח עסק קטן לייצור סריגים. לאט-לאט העסק גדל, בתחילת הדרך הפצנו את הסריגים במו ידינו לבוטיקים בכל רחבי הארץ, וכך הכרנו את המדינה היפה שלנו ואת האנשים הנפלאים שעם חלקם אנחנו עובדים עד הים.

בכל עונה אנחנו מייצרים בארץ סריגים חדשים בעבודת יד, מקפידים על חיבורים וגימורים מדויקים, בוחרים בקפידה את החוטים והצבעים לפי מגמות האופנה תוך שימת דגש על הרכבי בד וחוט טבעיים.

ב2007 פתחנו את הסטודיו לסריגים הראשון שלנו מחוץ לבית. בעכבות כך התרחבנו והוספנו קולקציות של פריטי אופנה מעוצבים ומוקפדים תוך שימוש בבדים טבעיים, בדגש על נוחות, שילוב צבעים וטקסטורות, מגוון מידות רחב המחמיאות לכל גוף.

כיום הפריטים של מרילן נמצאים בכ50 בוטיקים בכל רחבי הארץ, כמעט בכל עיר וכמו כן בחנות הסטודיו שלנו במושב בית יצחק שבעמק חפר, בו תוכלו לפגוש אותנו ואת הקולקציות האהובות.

אנחנו גאים להיות מותג מקומי המעסיק עובדים מקומיים ומייצר כאן, בארץ.  

לאורך כל השנים שאנחנו מתרגשים לראות אתכן ברחוב לובשות את הסריגים והבגדים של מרילן. אנחנו יודעים שזה לא מובן מאליו, תודה שאתן חלק מהמסע שלנו!

שלכם,

ילנה וגרגורי