תקנון אתר

תקנון האתר- www.marilen.co.il

האתר מופעל על ידי חברה מרילן בע"מ, ח.פ.514315217 ממוקמת בבית יצחק-שער חפר, דרך השרון 136.
 (להלן: "החברה"). השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה ולתנאי האתר. בכל שאלה ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון 09-9770232 או במייל shops@marilen.co.il
 
 זמן אספקת הסחורה:
אספקה עד 14ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה.
  
כתובת למשלוח דואר:
הכתובת אשר נרשמה ע"י המזמינה בטופס ההזמנה ככתובת למשלוח הזמנות.
 
יום ביצוע ההזמנה:
היום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי שהזינה המזמינה בטופס ההזמנה.
 
ימי עסקים אינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד.
לכל השאלה ו/או בירור יהיה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה במייל shops@marilen.co.il

כל המבצעת הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהירה, כי עם ביצוע הפעולה, היא קראה תקנון זה, וכי היא מסכימה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה.
מרילן בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא כל צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. עם זאת, מוסכם ומובהר, כי נעשה את מיטב כדי להציג בפני לקוחות תמונות מדויקות ככל האפשר.

מוצרים שאזלו מהמלאי:
יובהר ויודגש כי החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או מידות ו/או הבגדים שתמונותיהם מופיעות באתר ולא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן
במידה והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית האתר לבטל את ההזמנה או להציע מוצר חלופי שווה ערך תוך עדכון הלקוח.
ניתן יהיה להירשם לרשימת המתנה למוצרים המוצעים, אך חזרתם למלאי תלויה בכמות דרישה מינימאלית. אין החברה מחויבת לספק/ לייצר כל מוצר שנמצא ברשימת המתנה. 
למוצרים אשר יחזרו למלאי, אנו נעדכן במייל אישי את הלקוחות שנרשמו לרשימת המתנה בתאריך אספקה מדויק.

כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע"מ,  ואינם כוללים דמי משלוח.
יודגש כי המחיר התקף ביחס להזמנה שביצע המזמין הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלים את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). 

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת.
הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. הנהלת האתר רשאית בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה,
להחליפם או לשנתם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.
כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר בלבד.


מדיניות הפרטיות:
החנות  נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. אתר marilen.co.il הינו אתר מאובטח, כלומר, הנתונים אשר יוזנו למערכת על ידי לקוח, יישארו חסויים ומאובטחים. ויודגש; פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינם נשמרים כלל באתר, אשר נעזר בחברה חיצונית [pay-plus] לצורך סליקת כרטיסי האשראי. חברת payplus מחזיקה בתקן המחמיר לאבטחת מידע .PCI DSS מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של marilen.co.il להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החנות ו/או אתר marilen.co.il
החנות מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי הלקוח אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר וכמפורט באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם הלקוח, בכפוף להסכמתו להיכלל ברשימת הדיוור של החנות, לדיוור לרבות בדואר אלקטרוני, למטרות קידום מכירות ושיווק. החנות תאפשר ללקוח להיגרע בכל עת מרשימת הדיוור, בהתאם להוראות הדין.